Björn Walther Kapadokya’da açıkladı

Öger Tours, 2015 – 2016 kış programını açıkladı. Kış sezonu için Türkiye’ye 10 bin ek koltuk koyan şirket, 47 oteli daha programına ekleyerek sayıyı 174’e çıkardı.

Türkiye’ye en çok turist getiren tur operatörlerinden Öger Tours, 2015 – 16 kış programını Kapadokya’da açıkladı. Toplantıya şirketin CEO’su Björn Walther, Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Öger Tours Dış İlişkiler Koordinatörü Rıdvan Edebal, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler ile Türkiye ve Almanya’dan gazeteciler ve blog yazarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Öger Tour ile Türkiye turizmi arasındaki yakın ilişkiye dikkat çekti. Almanya’dan Türkiye’nin yedi bölgesine operasyon yapan ve 1.100 otel ile çalışan Öger Tours’la her alanda işbirliği yapıldığını kaydeden Önal, şirketin kış programını açıklamak için Kapadokya’yı seçmesinin de ayrıca anlamlı olduğunu ifade etti.

Toplantının Kapadokya’da gerçekleştirilmesinden memnuniyet duyduğunu belirten Öger Tours CEO’su Björn Walther, şirketin kış programını kamuoyu ile paylaştı.