KAPTİD’den milletvekillerine tebrik

KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler, 1 Kasım seçimleri sonrası seçilen Milletvekilleri için kutlama mesajı yayımladı.

Hepimizin bildiği üzere 01 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen Erken Genel Seçim de 07 Haziran 2015 seçimine kıyasla AK Parti oyunu ciddi şekilde arttırarak tek başına hükümeti kurma görevine sahip olmuştur.

KAPTİD Yönetim Kurulu olarak Nevşehir’de Ak Parti’den Milletvekili seçilen sn. Mustafa Açıkgöz, Sn, Murat Göktürk ve Sn. Ebubekir Gizligider’i bu önemli göreve yeniden seçilmiş olmalarından ötürü tebrik ederiz.

Ülkemizde ve yakın coğrafyamızda yaşanan olaylardan ötürü zor günler geçirdiğimiz bu dönemde bu sonuçların hayırlı olmasını temenni ederiz.

Nevşehir ekonomisinin lokomotif endüstrisi olan ve 54 sektörü doğrudan etkileyen turizm sektörünün sorunlarının çözümü, sektörün geliştirilmesi ve sektör olarak uzun yıllardır beklediğimiz “Turizm Meslek Yasası’nın kanunlaştırılması için işbirliği içerisinde olacağımızı ve çözüm odaklı çalışmalar yapacağımıza inanarak selam ve saygılarımızı sunarız.

Yakup Dinler