KAPTİD’ten Gazi Ve Şehit Polis Ailelerine Destek

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği / KAPTİD Yönetim Kurulu’ndan Başkan Yakup Dinler, Genel Sekreter Canan Kutlu, Başkan Yardımcısı Ragıp Özaltın ve Muhasip Üye Cengiz Uzgören; Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu’na Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş yıldönümünü ve içerisinde bulunduğumuz Polis Haftası’nı sebebiyle bir nezaket ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret esnasında KAPTİD Başkanı Yakup Dinler söz alarak “Milletin bölünmez bütünlüğünü, canıyla ve kanıyla savunan Türk Polis Teşkilatı’na Kapadokya Turizmcileri olarak bir nebze destek olmak amacıyla, bu uğurda Şehit ve Gazi olmuş Polis ve Polis Aileleri tarafından kullanılması amacıyla, KAPTİD olarak bir destek kampanyası düzenlediklerini” söyledi.

Kampanya’ya koşulsuz destek veren tüm işletmelere teşekkür eden Dinler: “KAPTİD Yönetim Kurulu olarak böyle bir fikir geliştirdik ve hemen uygulamaya geçtik. Tüm üyelerimize mail ve telefon ile ulaşarak destek istedik. Sağolsunlar bir çoğu saniye bile düşünmeden destek verdi, hatta KAPTİD üyesi olmayıp kampanyamızdan haberdar olan işletmelerden bile destek aldık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Umarız ki bu Ailelerimizin acılarını az da olsa hafifletebilme şansına sahip olabiliriz.” şeklinde konuştu.

İL EMNİYET MÜDÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ

Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu ise: KAPTİD Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu ziyaretten ve düzenlemiş oldukları kampanyadan ötürü çok memnun olduklarını, bu tür organizasyonların moral ve motivasyon arttırıcı faaliyetler olduklarını belirterek KAPTİD’e teşekkür etti.

Destek veren işletmelerin listesi: