Turizmcilerden Başkanlara Tebrik Ziyaretleri

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda seçilen turizm bölgesi Belediye Başkanları Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler ve TÜRSAB Kapadokya BTK Başkanı Aysel Atak Başkanlığında bulunan heyet tarafından tebrik amaçlı ziyaret edildi.

 

Ziyaretler sırasıyla Uçhisar Belediye Başkanı Sayın Osman Süslü, Göreme Belediye Başkanı Sayın Ömer Eren, Avanos Belediye Başkanı Sayın Celal Alper İbaş, Ürgüp Belediye Başkanı Sayın Mehmet Aktürk ve Ortahisar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Ateş'e gerçekleştirildi.

 

KAPTİD Heyetinde Canan Kutlu, Cengiz Uzgören, Ragıp Özaltın ve Yusuf Yiğitoğlu bulunurken, TÜRSAB Kapadokya BTK Heyetinde de Sedat İkman ve Ahmet Sezgin yer aldılar.

 

Ziyaret esnasında Belediye Başkanlarına KAPTİD adına Başkan Yakup Dinler tarafından TEMA Vakfı Fidan Bağış Sertifikası hediye ederken, TÜRSAB Kapadokya BTK adına Başkan Aysel Atak Kapadokya Kitabı hediye ettiler.

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde Belediye Başkanları her zaman için turizme ve turizmciye destek vereceklerini açıkladılar, ziyaretler fotoğraf çekimi ile son buldu.