TÜROFED yöneticileri, Vali Aktaş'ı ziyaret etti

KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Dinler ve TÜROFED Genel Koordinatörü Necip Boz; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette; Türkiye Otelciler Federasyonu Koordinatörü Necip Boz; Türkiye Otelciler Federasyonu, TÜROFED kuruluşunda, bir meslek örgütü olarak üyelerine daha iyi hizmet verebilmeyi, sektörü geleceğe hazırlamak ve doğru yönlendirmeyi, daha etkin ve donanımlı bir örgütsel yapılanmayı sağlamayı, yasal statüde hizmet sunmayı, Ankara'da sektörün sesini daha güçlü duyurabilmeyi, Türkiye genelinde daha yaygın şubelerle sektöre hizmet verebilmeyi ve güç birliği için çaba gösterdiklerini ifade ederek birlik ve beraberlik için çalışmalarının artarak devam edeceğini ifade etti. Ayrıca ileri dönemler için planlanan projelerden de bahsedildi.

Vali Aktaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek yeni turizm sezonunun ülkemiz açısından çok verimli ve çok daha iyi geçmesi temennisinde bulundu. Görüşmeye Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Cengiz Ekici de katıldı.