Yakup Dinler’den “Kapadokya Turizminin Dünü ve Bugünü"

KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi - Turizm Fakültesi'nde “Kapadokya Turizminin Dünü ve Bugünü” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Fakülte-Sektör İşbirliği kapsamında belirli aralıklarla düzenlenen toplantıların beşincisi Nevşehir Üniversitesi - Turizm Fakültesi toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantıya konuşmacı olarak KAPTİD Başkanı ve TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Dinler, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep Aslan ve Turizm Rehberliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. İbrahim Yılmaz katıldı. Toplantıda katılımcılar bölge turizminin sorunlarının aşılmasında Fakülte-Sektör işbirliğinin önemi, sürekliliği ve geliştirilebilmesi hususunda görüş alışverişinde bulundu.

KAPTİD Başkanı Yakup Dinler yaptığı açıklamasında; “Bugün Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi - Turizm Fakültesi'nde ‘Kapadokya Turizminin Dünü ve Bugünü’ başlıklı bir sunum gerçekleştirdim. Sunuma beni davet eden Turizm Fakültesi Dekanı Sayın Zeynep Aslan olmak üzere tüm Fakülte Yönetimine ve konferans salonunu dolduran Turizm Fakültesi’nin değerli öğrencilerine çok teşekkür ederim, benim için inanılmaz keyifli bir gündü...” dedi.