Yakup Dinler TÜROFED Başkan Yardımcısı Oldu

Türkiye konaklama sektörünün en önemli çatı örgütü olan Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) 6. Olağan Genel Kurulu Antalya - Lara'da 21 Aralık 2019 günü Trendy Hotels'te gerçekleştirildi.

 

Antalya Valisi Sn. Münir Karaloğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Muhittin Böcek ile aralarında bölge derneğimiz KAPTİD'in de olduğu 15 konaklama ve otelcilik bölge derneğin yönetici ve delegelerinin katıldığı Genel Kurul'da, Federasyonu 3 yıl boyunca yönetecek yeni Yönetim Kurulu da oluşturuldu.

 

8 yıllık görev süresinin ardından TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanlık görevini AKTOB Geçmiş Dönem Başkanı Sn. Sururi Çorabatır'a devreden Sn. Osman Ayık başarılı bir dönemi geride bırakarak TÜROFED'e alkışlarla veda etti.

 

Oluşturan yeni TÜROFED Yönetim Kurulu'nda KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yakup Dinler 3 yıl süreyle Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, KAPTİD Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Yusuf Yiğitoğlu TÜROFED Yönetim Kurulu Yedek Üyesi, KAPTİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Dilek Yulaf ise TÜROFED Disiplin Kurulu Yedek Üyesi olarak görev alıp, Kapadokya'yı TÜROFED'te 3 yıl boyunca temsil edecek.

 

Antalya'da gerçekleşen Genel Kurul'a Kapadokya'yı temsilen aşağıdaki isimler katıldı:

Yakup Dinler (Delege)

Yusuf Yiğitoğlu (Delege)

Cengiz Uzgören (Delege)

Ragıp Özaltın (Delege)

Selami Fener (Delege)

Nihat Yılmaz (Delege)

Ahmet Tok (KAPTİD Onursal Başkanı)